Liga NBA ruszyła od 25 grudnia 2011, miliony fanów odetchnęło z ulgą. Prezydent miasta Orlando też. All star game odbędzie się w dniach 24,25,26 luty 2012. Pierwszego dnia rozegrany zostanie mecz debiutantów przeciwko pierwszoroczniakom ( a w tamtym roku, był to mecz bardzo widowiskowy ), drugi dzień upłynie pod znakiem konkursów,trzeci to oczywiście wisienka na torcie czyli mecz gwiazd. Można juz typować gwiazdy na mecz,a wśród nich można oddać głosna Marcina Gortata, o tutaj. A wszystkie te cuda w najpiękniejszej hali Amway center.

Ale tak naprawdę to chcę cofnąć czas o jakieś dwadzieścia lat. Do All Star Game,który odbył się w Orlando, w hali Orlando Arena dnia 9 lutego 1992 roku. Był to jeden z pierwszych meczów tego typu jakich widzałem , wystarczy wspomnieć kto zagrał w tamtym meczu ( napisze tylko pierwsze piątki ) :

Eastern Conference All-Stars : Isiah Thomas, Michael Jordan, Charles Barkley, Scottie Pipen,Patrick Ewing. Trener Phil Jackson.

Western Conference All-Stars: Magic Johnson, Clyde Drexler, Chris Mullin, Karl Malone, David Robinson. Trener Don Nelson.

Co tu dużo pisać, to trzeba zobaczyć :D

 

 

 

 

 

 

A tutaj statystyki z meczu.