O …

Autorze

Trudno jest o sobie pisać. Według enneagramu : 4w3, chociaż jestem ciekawy ludzi i otaczajacego mnie świata, czasami z chęciami ulepszania go.  

 

Blogu

W poszukiwaniu doskonałości  strona/blog dotyczy moich zaintersowań, inspiracji , hobby. Wiadomo, że bycie idealnym, doskonałym jest niemożliwe, popełniamy błędy z których trzeba wyciągnać wnioski i poprawić by następnym razem było lepiej. W doskonałości za bardzo skupiamy sie na "szlifowaniu" szczegółów przez co tracimy obraz całości. Od razu kojarzy mi się pewna postać z serialu anime Soul Eater czyli Death The Kid, który ma obsesje na punkcie symetrii, i wszedzie się jej doszukuje, poprzez co wpada w różne tarapaty.  Ogolnie blog bedzie obrazował‚ moje luźne podejście do życia i świata.

 

Tekstach

Wszystkie teksty są moimi opiniami i poglądami.Zastrzegam sobie możliwoć usuwania wpisów, które będą nie na temat ( obraźliwe, wulgarne itd. ).Wszelkie prawa zastrzeżone do umieszczonych tutaj tekstów i materiałów. Znaków towarowych firm Microsoft, Cisco i innych, użyto tylko w celu identyfikacji produktów. Jeśli chcesz coś skopiować, wykorzystać itd. , proszę skontaktuj się ze mną przez maila : kontakt.malpa.jarekw.eu.
Życzę miłej lektury.